19de-eeuwse vrouwen in Brugge

09-10-2024

De 19de-eeuwse vrouwen in Brugge, hun kleding en hoofddoek.

Toen fatsoen, zedelijkheid en zelfrespect nog 'mode' was. De 19de-eeuwse vrouw verborg haar schoonheid en vormen als zij de straat op ging; zij had geen behoefte aan gekeurd te worden.